Резултати и голмайстори от третия кръг груповата фаза на Шампионската лига

„Реал Мадрид“ направи очакван разгром, в Москва „Монако“ измъкна точка на ЦСКА

1017 | 19 окт. 2016 | 10:33

Първите осем мача от третия кръг груповата фаза на Шампионската лига се изиграха тази вечер и те отново оправдаха очакванията за драматични сблъсъци. В може би най-интересния сблъсък Ювентус показа защо е вели клуб, след като надви Лион с 1:0 на "Стад Жерлан" в Лион и то при положение, че беше с човек по-малко през голяма част от второто полувреме. Освен това Буфон спаси дузпа при 0:0.

Реал Мадрид пък очаквано разгроми Легия (Варшава) с 5:1, а Михаил Александров не беше в групата на полския тим. Другият наш национал тази вечер - Георги Миланов, се появи на почивката при равенството на ЦСКА (Москва) срещу Монако - 1:1.

В същото време Ивайло Петев дебютира като треньор в групите на ШЛ с минимална загуба на неговия Динамо (Загреб) с 0:1 от Севиля.

Борусия (Дортмунд) много трудно надви Спортинг в Лисабон с 2:1, а Тотнъм удържа Байер (Леверкузен) за 0:0

От категорията

Звездни майтапи: Стоичков се предложи за заместник на Меси, поиска да играе срещу Интер

Камата представи "офертата си" лично пред треньора на каталунците ...

23 окт. 2018 | 23:12

Домусчиев към Русев и Ганчев: Концентрирайте се върху вашите проблеми

Изумяват ме словесните атаки на двамата собственици на грандовете, написа ...

22 окт. 2018 | 20:17

Фюри: Пулев е старец за мен, дядка

Англичанинът, който в кариерата си има 22 победи (11 с нокаут) и 1 загуба, ...

21 окт. 2018 | 14:09

Лудогорец победи Левски с 2:1 и поведе в класирането

Така шампионите с 29 точки станаха лидери с една пред Левски и с 4 пред ЦСКА, ...

20 окт. 2018 | 22:14

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.