Снимка: УЕФА

В мач от новия турнир на УЕФА "Лига на нациите"

България победи Словения като гост с 2:1

1360 | 6 септ. 2018 | 23:57

България победи Словения като гост с резултат 2:1 в Любляна в мач от Трета група на лига С на новия турнир на УЕФА „Лига на нациите“, предаде Агенция "Фокус".

Головете за България отбеляза Божидар Краев в 3-ата и 59-ата минута, а за домакините точен бе Миха Зайц в 40-ата минута.

В другия мач в нашата група Норвегия победи Кипър с 2:0.

В мач от най-високата лига А Германия и Франция завършиха 0:0, а в Лига Б Уелс победи Ирландия с 4:1.

От категорията

Зверев победи Федерер и е на финал в Лондон

Германецът очаква на финала Новак Джокович или Кевин Андерсън, а Федерер ще ...

17 ноем. 2018 | 20:46

Красен Кралев: Започваме срещите за кандидатурата за Мондиал 2030 през следващата седмица

Идеята за обща кандидатура за домакинство бе официално оповестена след срещата ...

17 ноем. 2018 | 15:03

Революционна технология, базирана на науката, регенерира тъканите

Олимпиският отбор на Барселона, Лионел Меси, световно-известни тенисисти в топ ...

18 ноем. 2018 | 16:28

25 години от знаменития гол на Емил Костадинов (ВИДЕО)

През 1993 година българският национален отбор по футбол се класира за ...

17 ноем. 2018 | 10:23

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.