Всички шансове за класиране са вече в небитието

Беззъби "лъвове" паднаха с 0:1 от трагичните французи

1329 | 7 окт. 2017 | 23:51

"Петлите" ни надвиха на наш терен за пръв път от 85 години насам в слаб мач от страна и на двата отбора с гол още в третата минута

Българските национали допуснаха минимална загуба с 0:1 от Франция в предпоследната си световна квалификация, която се игра под дъжда на Националния стадион "Васил Левски". Това е първата победа на "петлите" на софийски терен от 85 години насам.

Блес Матюиди се разписа още в третата минута, което се оказа достатъчно за "петлите" да вземат трите точки по пътя си към Мондиала в Русия.

Българските национали играха изключително слабо и въобще не показаха, че са достойни наследници на онзи отбор от 90-те години, който ни донесе най-голямата радост във футболната ни история.

Прехвалените френски звезди не бяха на нивото, на което техните привърженици са свикнали да ги виждат, но нашите просто нямаха какво да им противопоставят.

Така логично се стигна до поредна загуба за "лъвовете", въпреки очакванията на хилядите привърженици, които бяха изпълнили стадион "Васил Левски" и от все сърце подкрепяха своите любимци.

От категорията

Федерер победи Димитров за по-малко от час

Швейцарският маестро стигна до своята титла номер 97 в кариерата си в Ротердам

18 февр. 2018 | 17:50

За съчетанието си с 5 обръча

Гимнастичките ни спечелиха златен медал на турнира в Москва

На второ място остана ансамбълът на Русия, трети са представителките на ...

18 февр. 2018 | 14:28

Гришо отново с кавалерски жест, притесни се за окото за Гофен

"Няма много какво да се каже. Най-важното е как е окото му. Ще отида да ...

17 февр. 2018 | 19:00

Григор Димитров е на финал в Ротердам след отказване на Гофен

Белгиецът нарани нелепо окото си при резултат 6:3, 0:1 и нямаше как да продължи

17 февр. 2018 | 17:54

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.