Всички шансове за класиране са вече в небитието

Беззъби "лъвове" паднаха с 0:1 от трагичните французи

1240 | 7 окт. 2017 | 23:51

"Петлите" ни надвиха на наш терен за пръв път от 85 години насам в слаб мач от страна и на двата отбора с гол още в третата минута

Българските национали допуснаха минимална загуба с 0:1 от Франция в предпоследната си световна квалификация, която се игра под дъжда на Националния стадион "Васил Левски". Това е първата победа на "петлите" на софийски терен от 85 години насам.

Блес Матюиди се разписа още в третата минута, което се оказа достатъчно за "петлите" да вземат трите точки по пътя си към Мондиала в Русия.

Българските национали играха изключително слабо и въобще не показаха, че са достойни наследници на онзи отбор от 90-те години, който ни донесе най-голямата радост във футболната ни история.

Прехвалените френски звезди не бяха на нивото, на което техните привърженици са свикнали да ги виждат, но нашите просто нямаха какво да им противопоставят.

Така логично се стигна до поредна загуба за "лъвовете", въпреки очакванията на хилядите привърженици, които бяха изпълнили стадион "Васил Левски" и от все сърце подкрепяха своите любимци.

От категорията

Кирил Домусчиев: Бяхме сплотен колектив, а не индивидуалности

Разградчани направиха равен 1:1 като гост на "Хофенхайм" в последната ...

8 дек. 2017 | 11:24

Синът на Валери Божинов и Алисия намери и върна изгубени пари

В специално писмо до Ася Дойчева, както е истинското име на певицата, класната ...

11 дек. 2017 | 14:34

Роналдо получи боди със ”Златни топки” за бебето

Кристиано Роналдо взе 5-а "Златна топка". Но той не бе единственият ...

8 дек. 2017 | 12:33

Гришо се видя с Андре Агаси в Монте Карло

Първата ни ракета си каза няколко думи с легендарния американски тенисист в ...

8 дек. 2017 | 10:22

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.