Фенове на "ЦСКА-София" прекъснаха мача с Локо (Пд) (видео)

1420 | 26 ноем. 2017 | 16:31

Мачът ще бъде подновен, след като обстановката се нормализира

Грозни сцени доведоха до прекъсването на двубоя от 17-ия кръг на Първа лига между "Локомотив" (Пд) и "ЦСКА-София".

В 42-ата минута ултраси, поддържащи отбора на гостите разбиха предпазна ограда и нахлуха на стадиона, за да стигнат до агитката на пловдивчани и да потърсят саморазправа. Стигна се до сблъсъци, при които има ранени. Полицията реагира и натика обратно феновете на "ЦСКА-София" в сектора за гости, има и арестувани.

Реферът Ангел Ангелов прибра веднага отборите в съблекалнята. До този момент "ЦСКА-София" водеше с 1:0 с гол на Кирил Десподов в 35-ата минута. По информация на "Диема спорт" мачът ще бъде подновен, след като обстановката се нормализира.

Фенове на "ЦСКА-София" прекъснаха мача с Локо (Пд)

От категорията

Гришо поздравява феновете за празниците

Предпразничното видео участва в благотворителна инициатива на ATP

16 дек. 2017 | 12:56

Марадона: Роналдо бил най-добрият? Кажете му да не говори глупости!

Дон Диего се включи в дискусията, която предизвика носителят на "Златната ...

15 дек. 2017 | 11:46

Удар на Гришо признат за най-добър за годината (ВИДЕО)

Изпълнение на българина в Синсинати впечатли най-много тенис почитателите

13 дек. 2017 | 10:31

Руският олимпийски комитет одобри участието на руснаци в Пьончан

Александър Жуков, председател на Олимпийския комитет на Русия.

"Ние ще уважим желанието на всеки един спортист", каза шефът му ...

12 дек. 2017 | 16:58

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.