Снимка: Туитър

"Петлите" се наложиха над Белгия с 1:0

Франция се класира на финала на Мондиала в Русия

1201 | 10 юли 2018 | 23:13

На стадион „Крестовски“ в Санкт Петербург голмайстор за победителите стана Самуел Юмтити в 51-ата минута

Франция победи Белгия с 1:0 и за трети път в историята си ще играе финал на Световно първенство, предаде Агенция "Фокус".

На стадион „Крестовски“ в Санкт Петербург голмайстор за „петлите“ стана Самуел Юмтити в 51-ата минута.

Така за трети път след 1998-а и 2006-а Франция стигна до последния мач на Мондиала.

Вторият полуфинал е утре между Хърватия и Англия от 21:00 часа в Москва.

От категорията

Цвети Пиронкова: Започна нов, вълнуващ етап от живота ми

Промяната е много голяма. Фокусът ми е различен. Преди това винаги съм гледала ...

9 ноем. 2018 | 15:22

Фурор! Трима президенти и над 400 гости почетоха представянето на книгата на Христо Стоичков(Видео)

Специален гост пък бе реферът Урисар Аспитарте, който Камата настъпи през 1990 г. и получи сурово наказание.-1541420949.jpg

Във футбола и в живота сам човек нищо не може да направи. Моите колеги са там, ...

5 ноем. 2018 | 13:59

Официално! Гришо се срина в класацията на световната ранглиста, остава извън Топ 10

Официално на върха на класацията на АТП се завръща Новак Джокович, който ...

5 ноем. 2018 | 16:51

Кубрат Пулев вече е висшист

Дипломната му работа е „Личностни характеристики и нагласи за агресивно ...

8 ноем. 2018 | 15:10

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.