Снимка: ФИФА

"Петлите" се наложиха над Уругвай с 2:0

Франция се класира за полуфиналите в Русия

1167 | 6 юли 2018 | 20:37

На стадиона в Нижний Новгород головете за победителите отбелязаха Рафаел Варан в 40-ата и Антоан Гризман в 61-ата минута

Франция победи Уругвай с 2:0 и се класира за полуфиналите на Мондиала в Русия. На стадиона в Нижний Новгород головете отбелязаха Рафаел Варан в 40-ата и Антоан Гризман в 61-ата минута, предаде "Фокус".

Малко след втория гол Мбапе симулира, футболистите се спречкаха и настана меле. Най-активни в него бяха Погба и Луис Суарес. Съдията Нестор Питана показа жълти картони на Мбапе и Кристиан Родригес.

Тази вечер от 21:00 часа е вторият четвъртфинал от програмата за деня, между големия фаворит за титлата Бразилия и Белгия. Победителят от този мач в Казан ще играе срещу Франция за място на финала.

От категорията

Кралев с награда от организаторите на Световната купа по ски в Банско

„Без държавата и частните спонсори нямаше да се справим“, отбеляза ...

23 февр. 2019 | 17:02

Агаси: Григор сам се поставя под високо напрежение

"Не е лесно да те сравняват с Федерер", казва бившият номер 1 в ...

23 февр. 2019 | 11:42

Британски медии: Михаел Шумахер вече не е на легло

Бившият мениджър на легендата на Формула 1 обяви, че скоро може да очакваме ...

21 февр. 2019 | 10:43

Спас Русев оставя "Левски" с дългове от над 32 милиона лева.

Отделно от това клубът продължава да трупа дългове със скорост 2 милиона лева ...

20 февр. 2019 | 08:42

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.