Снимка: atpworldtour.com

Тази вечер Гришо отново ще е на корта, за мач на двойки

Григор Димитров продължава на четвъртфиналите на турнира в Торонто

2254 | 9 авг. 2018 | 21:50

Българинът победи американеца Франсис Тиафо с 2:1 сета, в отделните части 7:6, 3:6, 7:6

Григор Димитров победи американеца Франсис Тиафо с 2:1 сета, в отделните части 7:6, 3:6, 7:6 и се класира за четвъртфиналите на „Мастърс“ турнира в Торонто, съобщи Агенция "Фокус".

Това беше първи мач между двамата. Американецът в момента е № 41 в световната ранглиста.

Димитров беше максимално затруднен от противника си, но успя да спечели след два тайбрека - в първия и третия сет.

Следващият съперник на българина ще се определи от мача между Иля Ивашка от Беларус и поставения под № 4 в схемата на турнира Кевин Андерсън от Южноафриканската република.

Тази вечер първата ни ракета отново ще е на корта, този път на двойки. Димитров и Гофен играят срещу „топ поставените“ Марах и Павич.

От категорията

Кобрата се присъедини към легендите Мохамед Али и Мани Пакяо

"Щастлив съм да работя с "Топ Ранк". Започвам да тренирам тук и ...

10 дек. 2018 | 12:32

Роналдо: Меси не ми липсва, той се нуждае повече от мен! Нека да дойде в Италия

“Мисля, че всичките тези години заслужавам “Златната топка”. Работя за това, но ...

10 дек. 2018 | 12:45

Божинов: Благодарение на Биляна станах мъж!

"Той сам разбра къде е допускал грешки. За мен те са по-скоро опит и, ако ...

10 дек. 2018 | 16:17

Левски обърна Етър на "Герена“ за 2:1, трепери накрая

Реферът Никола Попов отмени изравнителен гол на гостите в добавеното време ...

8 дек. 2018 | 21:37

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.

Калинка

9 авг. 2018 | 22:08

В 21:50 , когато сте качили този материал вече беше известно, че К. Андерсън е победителят и съперник на Гришо в следващия мач. Но вие тези неща не ги следите_важното е, че сте написали нещо.