Двубоят бе прекратен заради силна буря и дъжд

Каратанчева падна от Шарапова на доиграването

1677 | 8 авг. 2018 | 10:27

Рускинята победи Сесил с 1:6, 2:6 за 80 минути

Сесил Каратанчева отпадна в първия кръг на силния турнир по тенис на твърда настилка "Роджърс Къп" в Монреал (Канада) с награден фонд 2.82 милиона долара, предава Канал 3.

Каратанчева, която преодоля квалификациите на надпреварата след две победи, загуби от бившата номер 1 в света Мария Шарапова (Русия) с 1:6, 2:6 за 80 минути. Двубоят започна миналата нощ, но беше прекратен при резултат 4:1 и 40-40 за рускинята заради буря и силен дъжд.

При подновяването на играта Шарапова спечели шест поредни гейма, за да вземе първия сет и да поведе с 4:0 във втория. След това Каратанчева спечели подаването си, но до края Шарапова нямаше проблеми да затвори мача.

От категорията

УЕФА въвежда ВАР в Шампионската лига

Един от последните примери за много голям съдийски гаф е дузпата, която бе ...

15 ноем. 2018 | 15:28

Линдзи Вон с модна колекция, кръсти пуловер на Банско

Колекцията на Линдзи и Under Armour съдържа две якета, клин, панталон, пуловер ...

15 ноем. 2018 | 15:00

Появиха се нови доказателства, че Роналдо и Джорджина са се сгодили

Звездата на Ювентус предложил брак на испанската красивица и тя казала ...

15 ноем. 2018 | 14:28

77 гола делят Меси от рекорд на Пеле

Аржентинецът излезе втори във вечната класация за най-много попадения с екипа ...

13 ноем. 2018 | 16:42

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.