Двукратната олимпийска шампионка триумфира на 25 м спортен пистолет

Мария Гроздева спечели злато в САЩ

5127 | 11 май 2018 | 11:05

Двукратната олимпийска шампионка бе най-точна с 35 точки и зае първото място

Мария Гроздева спечели златен медал в дисциплината 25 метра спортен пистолет на Световната купа по спортна стрелба във Форт Бенинг, САЩ, съобщи bTV.

Двукратната олимпийска шампионка показа, че все още има сили да се състезава на най-високо ниво, като влезе с трети резултат във финала - 583 точки, а в решителните изстрели за медалите бе най-точна с 35 точки и зае първото място.

Втора остана Зорана Арунович от Сърбия с финал 32 точки, а трета е олимпийската шампионка от Рио 2016 Анна Коракаки от Гърция с 29 точки

От категорията

Бойко Борисов заби фамозен гол и прати "бистришките тигри" на финал

"Стана хубав мач. Още не съм наясно дали ще играя във финала, боли ме ...

22 май 2018 | 21:40

Левски Лукойл с остра позиция срещу съдиите на мача с Балкан

Поздравяваме отбора на Балкан за сърцатата игра и отчитаме слабостите в нашата, ...

22 май 2018 | 17:10

Стоичков: Когато бях войник, мислех да избягам от България (ВИДЕО)

"Имах две възможности - да стана престъпник или да бъда футболист. Аз ...

22 май 2018 | 16:38

Новият наставник на "Арсенал" е испанецът Унай Емери

До последно за основен кандидат бе спряган Микел Артета, но опитът на ...

22 май 2018 | 11:11

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.