Община Кирково организира състезание по спортен риболов на язовир Домище. Снимка Facebook

Старт на състезанието даде кмета на общината Шинаси Сюлейман

Община Кирково организира състезание по спортен риболов на язовир Домище

762 | 16 юни 2019 | 18:01

Радостно е за нас, че младите хора и децата проявяват интерес не само към компютрите и телефоните, а и към нещо, което беше удоволствие по наше време и в нашето детство, каза Сюлейман при откриването на турнира

Община Кирково организира състезание  по спортен риболов на язовир Домище. Старт на състезанието даде кмета на общината Шинаси Сюлейман. "Радостно е за нас, че младите хора и децата проявяват интерес не само към компютрите и телефоните, а и към нещо, което беше удоволствие по наше време и в нашето детство", каза Сюлейман при откриването на турнира, предаде БНР.

Първото място при децата зае Николай Димитров от село Чакаларово, който спечели и приза за първа уловена риба. На второ място Юмит Самет от село Фотиново, а на трето място се класира Божидар Чонев от село Кирково.

Първо място при възрастните зае Наско Сирамков от гр. Кърджали, на второ място Божидар Цветков от гр. Бургас, а на трето място се класира Самет Сами от село Фотиново.

За първи път в състезанието участва и жена - Марияна Бонева.

От категорията

Йордан Цонев: Договорката между ГЕРБ и БСП включваше и избирането на Валери Симеонов -1575635182.jpg

От ДПС продължават да обвиняват в договорка управляващите и БСП, след като ...

6 дек. 2019 | 14:24

СГС отказа да регистрира партията на Слави Трифонов заради името и емблемата

Магистратите приемат, че „изразът „няма такава/няма такъв …“ би могъл да е ...

6 дек. 2019 | 15:59

Стоян Мирчев, БСП: Твърдо - нямаше договорка с ГЕРБ и Патриотите за субсидиите

Разделенията в България са повсеместни. Не говорим само за ляво и дясно, ...

6 дек. 2019 | 22:58

Деница Сачева: Правителството няма намерение да провежда антисемейни политики

Причина за отлагането на Закона за социалните услуги е липсата на обществена ...

6 дек. 2019 | 22:52

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.