Мондиал 2018

Хърватия надви Русия с дузпи, класира се за полуфиналите

1209 | 7 юли 2018 | 23:56

В редовното време резултатът бе 1:1, продълженията завършиха при 2:2

На Олимпийския стадион „Фишт“ Хърватия надви Русия с дузпи и се класира за полуфиналите на световното първенство.

Редовното време завърши при 1:1. Голът за хърватите отбеляза Андрей Крамарич в 39-ата минута. Преди него Денис Черишев откри за домакините в 31-ата минута, предаде Агенция "Фокус".

В продълженията гол за Хърватия вкара Вида, но Фернандес изравни за руснаците в 115-та минута.

Фьодор Смолов и голмайсторът от продълженията Марио Фернандес направиха пропуски, докато Акинфеев успя да улови удара на Матео Ковачич.

Победителят ще играе на 11 юли на стадион „Лужники“ в Москва срещу Англия. Другите двама полуфиналисти са Франция и Белгия.

От категорията

Новият треньор на „Левски“ е Славиша Стоянович

Словенецът ще подпише със синия клуб за 1+1 години

22 юли 2018 | 15:41

Делио Роси вече не е треньор на "Левски"

Следващият треньор на тима още не е известен, за фаворити се считат Ясен Петров ...

18 юли 2018 | 17:57

Скандал в Ботев (Пловдив) - президент и треньор се карат през медиите

В понеделник предстои среща на ръководството заради думите на Николай Киров

22 юли 2018 | 15:57

Трима президенти и един чадър на финала на Световното, Путин ли остави Макрон и Китарович под дъжда

В повечето случаи охранителите на чуждестранните гости са против хората, за ...

17 юли 2018 | 12:54

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.