"Сините" отново загубиха с 0:4 от АЕК Ларнака

Слаб Левски отпадна от Лига Европа

928 | 1 авг. 2019 | 22:26

Така отборът приключи участието си в евротурнирите след общ резултат 0:7

Левски отпадна от Лига Европа. „Сините” загубиха и реванша срещу АЕК Ларнака с 0:4 и приключиха участието си в евротурнирите, предава Канал 3.

Мачът започна много лошо за „сините” които останаха без един от най-силните си играчи Хали Тиам, който се контузи още в първата минута и бе принудително заменен от Илия Юруков.

Все пак българският тим можеше да поведе в резултата малко след, това но новото попълнение Найджъл Роберта шутира във вратаря на АЕК.

Гостите стигнаха до така нужния им гол на чужд терен в 10-та минута. Мартин Райнов събори Дану в наказателното поле и бе отсъдена дузпа. Тричковски застана зад топката и вкара за 1:0.

Макар и останал без шансове да продължи напред Левски опита да атакува , но пропуски направиха Костов и Станислав Иванов.

АЕК вкара и втори гол в 29-та минута. Тричковски получи отлично подаване зад защита на на Левски и с хубав удар се разписа за 2:0.

До края на полувремето Левски така и не намери пътя към вратата на АЕК Ларнака.

След почивката Левски тръгна в атака и можеше да върне един гол чрез Паулиньо в 50-та минута, но ударът му бе спасен.

В 75-та минута нещата станаха още по-тежки за Левски, след като Тричковски вкара третия си гол в мача и оформи своя хеттрик.

Кошмарът стана пълен в 82-та минута, когато Тричковски вкара и четвърти гол.

До края на мача Левски не успя да отбележи дори почетен гол и „сините” приключиха участието си в Лига Европа след общ резултат 0:7.

От категорията

Красен Кралев даде старт на писта "София" след 10-годишно прекъсване

Министърът смята, че "Мисия нула" е много амбициозна кауза, която се ...

17 авг. 2019 | 15:54

„Ливърпул“ спечели за четвърти път Суперкупа на Европа с дузпи срещу "Челси"

Победата бе извоювана на ”Водафон Арена” в Истанбул, където преди години ...

15 авг. 2019 | 08:04

Златен медал за ансамбъла в Минск

Отборът е състав Симона Дянкова, Лаура Траатс, Мадлен Радуканова, Стефани ...

18 авг. 2019 | 19:28

Официално: Кубрат Пулев ще се бие за световната титла до няколко месеца

Мексиканецът и британецът ще се изправят в реванш един срещу друг на 7 декември ...

14 авг. 2019 | 11:18

За да коментирате, трябва да влезете в системата. Моля, въведете потребителско име и парола, а ако все още нямате регистрация, си направете. Процедурата няма да отнеме повече от няколко минути, а за Ваше удобство може още по-бързо да влезете с профила си във Фейсбук.