Премиерът Бойко Борисов гласува точно за 2,42 минути на днешните местни избори, преди да отлети за Брюксел на екстрено съвещание по проблемите с бежанците. Той пусна и бюлетина и в допитването за референдум .„Гласувах за кмета на София. Фандъкова направи много неща, за районния кмет на Банкя. Да продължим да виждаме видимите резултати. Да продължи София да се развива.
Толкова е видимо това, което се прави, че няма какво да коментира. Гласувах и за референдума. Призовавам хората да гласуват”, обяви премиерът.
9089 | 25 окт. 2015 | 09:16




Мобилна верси
RSS
