Страшен скандал се развихри в парламента днес.
От ДПС-НОВО НАЧАЛО поискаха оставката на председателя на парламента Наталия Киселова заради факта, че толерира "деребеите, крадците и разбойниците" на Доган. Ще направим необходимото тези хора да си получат заслуженото, каза зам.-председателят на ПГ на ДПС-НОВО НАЧАЛО Станислав Анастасов.
Назовани поименно бяха Джевдет Чакъров, Марио Рангелов, Джейхан Ибрямов, Рамадан Аталай - агент "Вергил".
Неможачеството на Наталия Киселова доведе до това сбирщина, измет и пасмина да взима думата, заяви Хамид Хамид. Той директно обвини Киселова, че укрива и съучаства на тази шайка. Време е за оставка, тръгвайте си от този пост, призова Хамид.
Киселова му наложи забележка за обидни думи.
Преди това декларация за националния празник 3 март прочете Драгомир Стойнев от БСП-ОЛ. Дали можем да се наречем днес братя, попита Стойнев, като определи, че историческата истина сега в Европа е окастрена. Стойнев подчерта ролята на Русия за Освобождението на България.
Хюсеин Хафъзов от ДПС прочете декларация за празника Рамазан. Той определи философията на празника за щедрост като идея за ежедневно поведение.
Виктор Папазов от "Възраждане" излезе пък с декларация срещу "манипулациите" на НСИ. В този момент депутатите от ДПС-НОВО НАЧАЛО напуснаха залата.
За "незаконно строителство" по магистрала "Хемус" на
депутатски питания отговори министърът на регионалното развитие Иван Иванов. Той оповести, че крайният срок за завършване на магистралата е декември 2029 година. Според министъра по трасето на пътя няма констатирано незаконно строителство.
"В моя двор не са влизали да изгребват хумус, ако са влизали във вашия, вие не сте сигнализирали. Нарушения по ЗУТ за магистралата няма", отговори Иванов на питане от Виолета Комитова.
Искра Михайлова от ДПС-НОВО НАЧАЛО определи дебата по темата като ненужен.
21883 | 28 февр. 2025 | 11:50




Мобилна верси
RSS
