Бащата на Сияна Николай Попов разпространи видео в профила си във Фейсбук, на което се вижда как младеж шофира с 300 км/ч на Околовръстното в София.
Джигитът не е сам в колата, а със свой приятел, който на финала на клипчето казва: "300, 300, стига, стига, стига!".
Бащата на Сияна написа следното:
"Двама келеши се движат с 300 км/ч на околовръстното в София. За тях няма закони и ограничения? Ако убият някого?
Нечие дете?
Според тях всички ние сме: Аматьори".
8227 | 5 дек. 2025 | 16:38



Мобилна верси
RSS
