Нова тежка катастрофа е станала на изхода за Чепинци на Околовръстния път в София. Бус и кола са се ударили на същото място, където рано сутринта при друг удар загина полицай. Това съобщи говорителят на столичната Спешна помощ Катя Сунгарска пред NOVA.
4022 | 2 дек. 2025 | 00:17



Мобилна верси
RSS
