Премиерът на Държавата Израел Бенямин Нетаняху поздрави в телефонен разговор министър-председателя Румен Радев с победата на „Прогресивна България“ на парламентарните избори и с встъпването в длъжност на новото българско правителство.
Това съобщиха от Правителствената информационна служба.
По време на разговора бяха обсъдени теми от дневния ред на двустранните отношения между България и Израел.
9271 | 10 май 2026 | 09:23




Мобилна верси
RSS
