Полицията откри труп в центъра на София. Тялото е на мъж и е открито до площад “Света Неделя”.
По-късно стана ясно, че починалият е мъж на 64 години.
От СДВР казаха, че мъжът е починал от естествена смърт и няма следи от насилие.
Не става въпрос за криминален инцидент, казаха за БТА от МВР и допълниха, че човекът е имал здравословен проблем.
Сигналът за инцидента е подаден по-рано през деня.
5497 | 21 ноем. 2025 | 13:32



Мобилна верси
RSS
