За ужасяваща тежка катастрофа, която е станала тази сутрин на бул. "Ботевградско шосе" в столицата, пишат очевидци в социалните медии.
"Не изглеждаше да има оцелели, имаше крайници по пътя", съобщават още очевидците.
На 48 години е бил мъжът, който се заби в дърво на бул. "Ботевградско шосе" в София и загина, потвърдиха за "Фокус" за СДВР.
Инцидентът е станал около 9:30 часа.
Мъжът е карал със 218 км/ч, а автомобилът е бил със слик гуми, съобщи Диана Русинова от Европейския център за транспортни политики. Той е с огромни материални щети и разполовен.
"При инцидента няма други пострадали, по случая тече разследване", допълниха от полицията.
18739 | 15 септ. 2025 | 10:54



Мобилна верси
RSS
