КНСБ и КТ "Подкрепа" са недоволни от решението производителите всеки месец да отчисляват 5% от приходите си за компенсиране на дефицита в НЕК
22 юли 2015 | 15:39
Той ще се ползва за управление на средствата за покриване на разходите, извършени от обществения доставчик
22 юли 2015 | 14:26
Гари Левсли, изпълнителен директор на „КонтурГлобал Марица-изток 3“:
Бързането с пазара на електроенергия крие опасности
22 юли 2015 | 12:53
Това обаче ще стане само ако Законът за енергетиката бъде приет окончателно, подписан от президента и обнародван
22 юли 2015 | 11:51
Министър Петкова коментира, че последните планове са за две стъпки на компенсации за скъп ток – за потребяващите над 10 гигаватчаса годишно и над 30 ...
21 юли 2015 | 15:03
Такова мнение изрази министърът на енергетиката Теменужка Петкова
21 юли 2015 | 12:59
Отпадна идеята операторите на мрежи също да правят 5-процентни вноски
21 юли 2015 | 08:16
Причините са голямото търсене в сезона на отпуските и силният долар
21 юли 2015 | 08:09
В началото на седмицата депутатите вече приеха бизнесът да плаща 5% от печалбата, която получава от производство на електроенергия
17 юли 2015 | 08:54
Заради отлагането на решението за цените на тока
Към момента няма предпосравки за увеличаване на природния газ, заяви председателят на КЕВР Иван Иванов
15 юли 2015 | 12:33
Къде сме ние?
НЕК пресметна още преди две години, че добавката задължение към обществото у нас надхвърля 40 лв./мвтч
1 юли 2015 | 14:00
Делян Добрев, председател на комисията по енергетика в НС
Интервю на Наделина Анева за опасното напрежение в енергетиката и в коалицията
23 юни 2015 | 12:29
Богомил Манчев:
Интервю на Весела Ванева как да оправим страната си и енергетиката
25 май 2015 | 12:08
Реално токът от едната щатска ТЕЦ поевтинява с 10%, а от другата – с 11%
10 апр. 2015 | 11:30
Разработването на нова енергийна стратегия е заложено като приоритет, но кога конкретно ще стане това, засега не е оповестено.
4 апр. 2015 | 12:02
Гари Левсли, изпълнителен директор на „Контурглобал Марица-изток 3“:
Компанията плаща всеки месец някакви суми, но те са много по-малки от фактурите
30 март 2015 | 08:00
Малкото локално парно било два пъти по-ефективно от климатиците
14 март 2015 | 14:13
Гледна точка
Азербайджан е добър пазар за наши стоки
5 март 2015 | 14:14