Мъж от Русе показа в социалната мрежа „Фейсбук“ потрошения си автомобил заради винетка.
Крадците брутално са счупили страничния прозорец, но прецизно са свалили стикера от предното стъкло.
Ето какво написа потърпевшият мъж:
“Днешното утро не е добро. Докато някои спят, други работят усърдно. Да залепиш стикер за 100 лв. на челното стъкло – безценно!
Както виждате, отлепен е с огромна доза прецизност, въпреки големите хвалби, че е добре защитен.Благодаря на всички, които превърнаха държавата ни в пълен абсурд. Пийте си кафето спокойно.”
9702 | 5 март 2016 | 15:32



Мобилна верси
RSS
