Сн. Инстаграм

Съпругата на бъдещия премиер Андрей Бабиш е красива, успешна и модна икона в страната си

Моника Бабишова - чешката Мелания Тръмп (Снимки)

41250 | 23 окт. 2017 | 16:31

43-годишната блондинка е с 20 години по-млада от половинката си. Тя застава плътно зад гърба на мъжа си, който е по-богат от Тръмп, а заради икономическото си образование вече 6 години управлява и семейните активи

Сн. Инстаграм-1508763912.jpgСн. Фейсбук-1508764565.jpgСн. Инстаграм-1508763977.jpgСн. Инстаграм-1508763965.jpgСн. Инстаграм-1508763956.jpgСн. Инстаграм-1508763944.jpgСн. Инстаграм-1508763934.jpgСн. Инстаграм-1508763923.jpgСн. Инстаграм-1508763901.jpg

Наричан „чешкият Берлускони” и „европейският Тръмп”, Андрей Бабиш навлиза на политическата сцена с решителна крачка и с ясната цел да промени грешния според него курс на страната.

 

Началото на кариерата му е обвито в гъста мъгла, а той самият рядко навлиза в детайли, изказванията му звъчат като сентенции, а състоянието му расте с всяка изминала година. Всичко това подкрепено с обещанието, че той ще е единственият, който ще държи на думата си, обаче му печели симпатиите на избирателите и победата на изборите в Чехия.

 

Дори преди да встъпи в длъжност бъдещият премиер превъзхожда американския президент Доналд Тръмп по два основни параграфа: богатството и, разбира се, по-младата съпруга.

 

Моника Бабишова - това е името, което все по-често ще чуваме в новините от Прага, а медиите с усърдие ще следат всяка нейна стъпка, жест и дейтал в облеклото.

Съпруга на милиардер, медиен магнат, политик и бъдещ премиер, Моника Бабишова  е красива, успешна и интелигентна дама. Това е втори брак за Андрей и Моника.

43-годишната блондинка е с 20 години по-млада от половинката си, което вероятно е и причината за прекрасните отношения между съпрузите и изграждането на стабилно семейство.

Двамата имат две общи деца – момиче на 17 и момче на 13 години.

 

Заради икономическото си образование съпругата на милиардера вече 6 години управлява семейните активи. Нещо повече г-жа Бабишева застава плътно зад гърба на мъжа си, което я поставя сред основните обвиняеми в скандала и последващото дело, наречено „Щъркелово гнездо”. Аферата е свързана с отклоняване на европейски средства за строеж на курорт. Замесени са брата на Моника и нейни роднини.

 

Моника е не само отличен финансист, но и модна икона. След победата на изборите през уикенда световни критици започват да сравняват безупречния й стил с този на Мелания Тръмп.

 

Четири години по-младата Моника не отстъпва по нищо на американската си колежка. Тоалетите на съпругата на бъдещия чешки премиер са изпипани детайлно. Красавицата залага на утвърдени дизайнери и маркови дрехи. Обича да експериментира с актуалните за сезона кройки, материи и цветови комбинации. Често подчертава талията си с колан. Залага на V-образни деколтета, който подчертават формите й.

 

Стилът ѝ може да се определи като смесица от консервативност и модерно излъчване. На неформални поводи залага на младежко излъчване, докато на официални приеми и вечери избира рокли, достойни за истинска принцеса.

 

В ежедневието предпочита изчистени модели, ризи и сака, както и рокли с дължина до коляното. Подобно на Мелания Тръмп високите токчета са нейна запазена марка.

 

Моника залага и на семпла фризура, като често може да бъде забелязана с леки вълнообразни къдрици по цялата дължина на косата, която допълнително подчертава младежкото й излъчване. Това е пореден паралел с визията на Мелания Тръмп, която също предпочита тази прическа.

 

Освен това и двете дами предпочитат да не прекаляват с бижутата. Фриволност си позволяват единствено на изискани поводи, акцентирайки върху диамантено колие и обеци.

 

Независимо в каква линия ще поеме Чехия след вота и дали Андрей Бабиш ще заслужи привилегията да нареди името си до държавни управници като Силвио Берлускони и Доналд Тръмп, едно е ясно: американската първа дама Мелания има сериозна конкуренция на Балканите в лицето на Моника Бабишова.


От категорията

Проф.Любомир Стойков: Тръмп е далеч от имиджа на луксозен и издокаран политически лидер

Проф.Любомир Стойков: Имиджът на Тръмп е далеч от образа на луксозен и издокаран политически лидер-Prof-Lyubomir-Stoykov--Imidzhat-na-Tramp-e-dalech-ot-obraza-na-luksozen-i-izdokaran-politicheski-lider_1736768011.jpg

Той има нюх към различното и странното, и затова е феномен в политическия ...

13 ян. 2025 | 12:36

Две затъмнения, три суперлуни, метеоритни потоци са само част от небесните явления през 2025 г.

Две затъмнения, три суперлуни, метеоритни потоци са само част от небесните явления през 2025 г.-Na-3-yuni-6-planeti-vizualno-shte-se-podredyat-v-edna-liniya--izdigashta-se-pod-agal-okolo-25-gradusa-_1716789431.jpg

Оптималните условия за наблюдение на подобни явления са ясното небе, така че ...

7 ян. 2025 | 12:21

Избират „Мис България“ на 15 януари, една от наградите е участие в холивудски филм

Избират „Мис България“ на 15 януари, една от наградите е участие в холивудски филм-Izbirat--Mis-Balgariya--na-15-yanuari--edna-ot-nagradite-e-uchastie-v-holivudski-film_1736237318.jpg

Бизнесменът, който от 2023 г. е официален партньор на Ирина Папазова, ...

7 ян. 2025 | 10:06

13 януари е най-мощният енергийно лунен ден на месеца! Самият Създател ни помага във всичко

13 януари е най-мощният енергийно лунен ден на месеца! Самият Създател ни помага във всичко-13-yanuari-e-nay-moshtniyat-energiyno-lunen-den-na-mesetsa--Samiyat-Sazdatel-ni-pomaga-vav-vsichko_1736754978.jpg

15-ти лунен ден е опасен период, тъй като може едновременно да донесе радост, ...

13 ян. 2025 | 09:55

НАЙ-ВАЖНОТО

В сряда държавният глава ще връчи първия управленски мандат на първата политическа сила ГЕРБ-СДС

Вижте проектосъстава на кабинета "Желязков"

Вижте проектосъстава на кабинета "Желязков"-Rosen-Zhelyazkov-priema-kato-kandidat-premier-upravlenskiya-mandat-na-GERB-SDS_1719779494.jpg

Очаква се ГЕРБ да върне мандата, изпълнен с проектосъстав на правителство ...

13 ян. 2025 | 18:46

"Величие" е под четирипроцентната бариера - 3,1%

Галъп: Ако изборите са днес: ГЕРБ първи, втори са "Възраждане" и ДПС - НН, срив на ПП-ДБ с 10%

Галъп: Ако изборите бяха днес: ГЕРБ първи, "Възраждане" и ДПС - НОВО НАЧАЛО в битка за второто място-Borisov-vodi-v-Sofiya-i-Plovdiv--Peevski---v-Blagoevgrad-i-Kardzhali--Kostadinov---v-Sofiya-i-Varna_1714483766.jpg

„БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА показва стабилизиране на ниво 7,4%.

13 ян. 2025 | 18:00

АПС на Доган изненадващо поискаха да са четвърти партньор във властта

АПС на Доган иска да оглави Министерство на земеделието и Фонд “Земеделие”. Борсов пак отказал

АПС на Доган иска да оглави Министерство на земеделието и Фонд “Земеделие”. Борсов пак отказал-APS-na-Dogan-iska-da-oglavi-Ministerstvo-na-zemedelieto-i-Fond--Zemedelie--Borsov-pak-otkazal_1736788661.jpg

Трите партии, постигнали съгласие за правителство ГЕРБ-СДС, БСП-ОЛ и ИТН ...

13 ян. 2025 | 19:15

На "Дондуков" 2 ще отиде Росен Желязков, кандидат за министър-председател от най-голямата политически сила - ГЕРБ-СДС

Президентът Радев връчва първия мандат на Росен Желязков в сряда, в 12 ч

Радев връчва на Росен Желязков първия мандат в сряда, в 12 ч-Radev-vrachva-na-Rosen-Zhelyazkov-parviya-mandat-v-sryada--v-12-ch_1736781101.jpg

Това е най-дълго чаканият мандат - парламентарните избори бяха преди повече от ...

13 ян. 2025 | 16:44

Мирът ще бъде траен, ако Украйна участва в преговори от силна позиция, затова има нужда от нашата подкрепа, добави Рюте

Шефът на НАТО: Дълбоко съм разтревожен за сигурността в Европа

Шефът на НАТО: Дълбоко съм разтревожен за сигурността в Европа-Mark-Ryute-Snimka--BTA_1728573525.jpg

Рюте призова евродепутатите да подкрепят необходимото увеличаване на бюджетите ...

13 ян. 2025 | 18:37

9 % за ресторантьорите и защита на бизнеса от скъпите ток и газ!

ДПС-НОВО НАЧАЛО: Предлагаме нулево ДДС за хляба и брашното, 9 % за ресторантьорите

ДПС-НОВО НАЧАЛО: Предлагаме нулево ДДС за хляба и брашното-Delyan-Peevski--lider-na-DPS-NOVO-NAChALO_1731922107.jpg

Предложенията уреждат нулева ставка ДДС за хляба и брашното да бъде постоянна ...

13 ян. 2025 | 16:34

Най-голямата глупост е да отидем на нови избори

Кънчо Стойчев: Вървим към кабинет, не вярвам, че преговарящите ще се препънат в последния момент

Кънчо Стойчев: Вървим към кабинет, не вярвам, че преговарящите ще се препънат в последния момент-1542353535.jpg

За мен многобройните реформи в съдебната система доведоха до нейното влошаване. ...

13 ян. 2025 | 20:15

Жълтопаветния бунт, сега не го плаши поради общата криза на жълтопаветието, при това не само у нас.

Диана Дамянова: Повеят Тръмп в българската политика

Диана Дамянова: Повеят Тръмп в българската политика-Diana-Damyanova--Poveyat-Tramp-v-balgarskata-politika_1736799455.jpg

Както съм казвала и друг път, Борисов е лидер от тръмписки тип и победата на ...

13 ян. 2025 | 22:16

Управлението, което ще се крепи на "златния пръст" на Доган, дава "златния шанс" Пеевски да се разгърне в опозиция

Валерия Велева: Кой ще лидира опозицията?

Валерия Велева: Кой ще лидира опозицията?-1638786584.jpg

ДБ тепърва ще се обясняват пред електората си как и защо изобщо влязоха в ...

13 ян. 2025 | 11:31